вівторок, 15 листопада 2016 р.

Символ любові – рушник український    
   З давніх-давен вишиті рушники вважали священними, берегли, передавали як оберіг із роду в рід. Український рушник пройшов крізь століття і зараз символізує чистоту почуттів, глибину бережної любові до своїх дітей, до всіх, хто не черствіє душею.


      Саме тому в Луцькій районній бібліотеці для дітей на черговому засіданні гуртка за інтересами «Цікаве дозвілля» був проведений майстер-клас із вишивки «Символ любові – рушник український».

    
Під час майстер-класу працівники бібліотеки ознайомили читачів з народними традиціями застосування рушника в побуті та родинних обрядах. Завідувач бібліотекою Галина Солодуха розповіла дітям про різновиди вишивки, значення кольорів та символів в орнаменті, де і коли на теренах України з`явились перші спроби вишивання.
    
     На засідання була запрошена майстриня – вишивальниця з с.Великий Омеляник Тетяна Кондращук. Вона представила юним читачам свої власні вироби, розповіла про свою любов до вишивання і про те, як звичайне хобі переросло в велике захоплення вишивкою. За допомогою майстрині діти спробували оволодіти різними техніками вишивання.


Немає коментарів:

Дописати коментар