пʼятниця, 24 березня 2017 р.

Відкриття тижня дитячого читання - 2017




     Відкриття тижня дитячого читання відбулося під девізом «Слався, величайся, зіркою гори, українська книжко серед дітвори» в районній бібліотеці для дітей.  
    

 









       На   свято книги в дитячу книгозбірню завітали читачі бібліотек сіл  Буяни, Веселе, Коршовець. 
    

 



   З   історією виникнення перших книг познайомили школярів ведучі свята Алла Гладун та Мирослава Крищук. 
   

 



    Вони також розповіли про значення книги в житті кожної людини та суспільства в цілому. 
  

Юні користувачі прочитали вірші українських та волинських письменників про Україну, рідну мову, про книгу та бібліотеку. 
    
  На свято книги була запрошена авторка книг для дорослих та дітей, поет-пісняр, композитор Любов Мілевич, яка познайомила присутніх зі своєю поетичною та пісенною творчістю, поділилася мріями на майбутнє, відповіла на поставлені запитання.

     До уваги читачів була організована  викладка літератури «Літературне мистецтво краю».

  В масовому заході взяли участь завідувачі бібліотек сіл Веселе Леся Читаєва,  Коршовець Лілія Кальчик та директор будинку культури села Буяни Світлана Ковальчук.

пʼятниця, 17 березня 2017 р.

Вшановуємо Шевченка


            Шевченківські читання пройшли в районній бібліотеці для дітей. З користувачами 2-4 класів було проведено поетичну годину «Починаймо рідне слово зі сторінок «Кобзаря». Конкурс-вікторину «Що ми знаємо про Шевченка?» було організовано для читачів середнього шкільного віку. З волинськими дорогами Великого Кобзаря познайомилися учні 7-9 класів під час проведення літературного екскурсу «Шевченко і Волинь».   
       Для читачів бібліотеки було організовано тематичні полички «Його благословила доля славою святою» та « Поетичне слово Кобзаря».

середа, 1 березня 2017 р.

Наш край додав їм творчої наснаги




      Літературне знайомство «Наш край додав їм творчої наснаги» відбулося в дитячій бібліотеці смт.Торчин, яке бібліотека організувала спільно з районною бібліотекою для дітей та класним керівником 3-Б класу Надією Баранчук.


   Бібліотекарі познайомили школярів з творами наших земляків Надії Гуменюк, Ніни Горик, Нати Граніч, Йосипа Струцюка, Івана Чернецького та інших волинських авторів. За допомогою книги Надії Гуменюк  «Буслик хоче до Світязя» зробили мандрівку рідним краєм.
   Ляльковий театр «Веселка» показав виставу за твором луцького автора Віталія Клімчука «Рукавичка-невеличка».

«Хотіла б я піснею стати…»



    Творчості нашої землячки, геніальній письменниці  Лесі Українці був присвячений усний журнал «Хотіла б я піснею стати…», який провела Торчинська бібліотека для дітей спільно з класним керівником 3-Б класу місцевої школи Надією Баранчук , музичною школою та районною бібліотекою для дітей.

     В гарно прикрашеній залі, з портретом великої Українки в центрі, зібралися маленькі читачі бібліотеки, щоб доторкнутися до її безсмертного слова.
       Волинськими шляхами геніальної письменниці повела присутніх зав.бібліотекою Світлана Скопюк. Вчителька Надія Баранчук зробила акцент на значенні творчості письменниці в українській і світовій літературі.

Маленькі читачі розповідали про дитячі роки поетеси, її дружбу з братиком Михайликом, про перші написані вірші. Юні бандуристки Софія Гордійчук, Катерина Ткачук та Олександра Сидорчук (викладач класу бандури Алла Семенюк) виконали твори присвячені дочці волинського краю.
     В знак своєї шани і любові до поетеси діти «сплели» вінок з  квітів, що символізують безсмертя, вірність, ніжність і любов. Ляльковий театр «Веселка» Луцької районної бібліотеки подарував виставу за твором Лесі Українки «Біда навчить».

Мандрівка в Країну Казок



         Найменші користувачі бібліотеки разом з улюбленими героями книг здійснили мандрівку в Країну Казок, на яку їх запросив гурток ляльки і книги «Веселка». Вони з цікавістю подивилися лялькову виставу за мотивами української народної казки «Лисичка та Журавель», взяли участь у вікторині «Ми прийшли до вас із книг» та познайомилися з  збірками українських народних казок, представленими на виставці-інсталяції «Мандрівка в українську казку».